This image for Image Layouts addon


Благодійна програма “БАТЬКИ ДЛЯ УКРАЇНИ”

З самого початку повномасштабного вторгнення благодійний фонд "Батьки для України" надає допомогу громадянам за 4 основними напрямками фонду: Гуманітарна допомога на прифронтових територіях (Харківської, Донецької, Луганської, Дніпропетровської та Херсонської областей);
Допомога медзакладам медикаментами, засобами гігієни та медобладнанням;
Будівництво модульних містечок для ВПО;
Освітні програми для українців. які допомагають освоїти професію 

Про Благодійний фонд

Благодійний фонд “БАТЬКИ ДЛЯ УКРАЇНИ”, був створений одразу після повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Основна ідея та вся діяльність нашого Фонду направлена на те, щоб дати українцям можливість залишитись жити в Україні і почувати себе тут достойними людьми. А для цього, на нашу думку, потрібно гідне житло, постійна робота та нормальна освіта. Саме тому наш Фонд сфокусувався на трьох напрямках:

  1. Маєток - будівництво будинків для людей, які втратили житло.
  2. Гуманітарна допомога людям з деокупованих та на прифронтових територіях.
  3. Освітня програма - нові стандарти навчання для отримання якісних знань.

Через воєнні дії дуже багато людей були змушені покинути свої домівки для того, щоб зберегти своє життя і життя своїх дітей. Ми хочемо, щоб наші люди, чия повсякденність була зруйнована російською ордою знову отримали надію на нормальне життя. Саме тому, наш Фонд опікується будівництвом швидкомонтованого та комфортного житла в Україні для людей, які втратили дах над головою через російську агресію. Ми хочемо дати людям не тимчасовий притулок або гуртожиток, ми хочемо дати дім - місце, в яке хочеться повертатись і де хочеться проводити час, бо тільки там є той спокій і затишок, який буває тільки вдома.

Image

Нашим проєктом “Маєток” ми хочемо не тільки дати достойне житло, а й допомогти переселенцям з роботою, як на виробництві швидкомонтованих будинків, так і в самому місті, в модулях загального призначення.

Зараз наша країна знаходиться в воєнних умовах, де кожен працює на своєму фронті. Один з них - це гуманітрна підтримка.

З самого початку повномасштабного вторгнення наш Фонд організував і продовжує організовувати гуманітарну допомогу простим людям, які були змушені змінити місце проживання внаслідок воєнних дій, а також прифронтовим та деокупованим територіям, де люди просто не мають доступу до звичайних продуктів, медикаментів та теплих речей.

Image

Ми розуміємо, що після перемоги, буде ще багато викликів. Один з них освіта. Для того, щоб діти в нашій країні мали майбутнє ми прагнемо глобально змінити систему освіти в Україні, так, щоб вона відповідала кращим світовим стандартам.

Ми хочемо, щоб діти не зубрили, а розуміли матеріал та могли застосовувати знання в звичайному житті, щоб навчання було цікавим і практичним, щоб наші дипломи і сертифікати визнавались світовим суспільством.

Image

Місія фонду

Допомогти українцям тут і зараз, пройти непрості часи, відповідно до викликів сьогодення. На цьому зосереджений наш проєкт гуманітарна допомога.

Допомогти українцям, які втратили житло і своє звичайне життя, отримати не просто новий дім для себе, а і можливість продовжувати жити, працювати, навчати своїх дітей в Україні, на своїй рідній землі, поруч зі своїми захисниками і рідними. Цим напрямком діяльності займається наш проєкт Маєток.

Дати нашим дітям шанс на нормальне майбутнє, глобально змінивши систему освіти в Україні, так, щоб вона відповідала кращим світовим стандартам і була доступна з будь-якої точки світу.

Все, що ми робимо спрямовано на сталий розвиток. Ми враховуємо сьогоденні виклики, але думаємо про майбутні покоління.

Image
Фонд офіційно включено

За номером 675 можна знайти інформацію у реєстрі
Фонд є неприбутковою організацією
Інформація з Реєстру неприбуткових установ та організацій

Фонд офіційно включено до

Реєстру волонтерів України

За номером 675 можна знайти інформацію у реєстрі

Фонд є неприбутковою організацією

logo.png

Зв'язатись з нами

Слідкуйте за нами в соцмережах

Copyright © БАТЬКИ ДЛЯ УКРАЇНИ 2024. Всі права захищені.

Search

Змінити мову

Виберіть свою мову