This image for Image Layouts addon


Благодійна програма “БАТЬКИ ДЛЯ УКРАЇНИ”

програма, яку розробила і затвердила Громадська організація «Українська асоціація сертифікованих Бухгалтерів І Аудиторів» (УАСБА), спрямована на збір коштів (благодійних внесків) і надання за рахунок цих коштів допомоги тим, хто її потребує.

Про Благодійний фонд

Благодійний фонд “БАТЬКИ ДЛЯ УКРАЇНИ”, був створений одразу після повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Основна ідея та вся діяльність нашого Фонду направлена на те, щоб дати українцям можливість залишитись жити в Україні і почувати себе тут достойними людьми. А для цього, на нашу думку, потрібно гідне житло, постійна робота та нормальна освіта. Саме тому наш Фонд сфокусувався на трьох напрямках:

  1. Маєток - будівництво будинків для людей, які втратили житло.
  2. Гуманітарна допомога людям з деокупованих та на прифронтових територіях.
  3. Освітня програма - нові стандарти навчання для отримання якісних знань.

Через воєнні дії дуже багато людей були змушені покинути свої домівки для того, щоб зберегти своє життя і життя своїх дітей. Ми хочемо, щоб наші люди, чия повсякденність була зруйнована російською ордою знову отримали надію на нормальне життя. Саме тому, наш Фонд опікується будівництвом швидкомонтованого та комфортного житла в Україні для людей, які втратили дах над головою через російську агресію. Ми хочемо дати людям не тимчасовий притулок або гуртожиток, ми хочемо дати дім - місце, в яке хочеться повертатись і де хочеться проводити час, бо тільки там є той спокій і затишок, який буває тільки вдома.

Image

Нашим проєктом “Маєток” ми хочемо не тільки дати достойне житло, а й допомогти переселенцям з роботою, як на виробництві швидкомонтованих будинків, так і в самому місті, в модулях загального призначення.

Зараз наша країна знаходиться в воєнних умовах, де кожен працює на своєму фронті. Один з них - це гуманітрна підтримка.

З самого початку повномасштабного вторгнення наш Фонд організував і продовжує організовувати гуманітарну допомогу простим людям, які були змушені змінити місце проживання внаслідок воєнних дій, а також прифронтовим та деокупованим територіям, де люди просто не мають доступу до звичайних продуктів, медикаментів та теплих речей.

Image

Ми розуміємо, що після перемоги, буде ще багато викликів. Один з них освіта. Для того, щоб діти в нашій країні мали майбутнє ми прагнемо глобально змінити систему освіти в Україні, так, щоб вона відповідала кращим світовим стандартам.

Ми хочемо, щоб діти не зубрили, а розуміли матеріал та могли застосовувати знання в звичайному житті, щоб навчання було цікавим і практичним, щоб наші дипломи і сертифікати визнавались світовим суспільством.

Image

Місія фонду

Допомогти українцям тут і зараз, пройти непрості часи, відповідно до викликів сьогодення. На цьому зосереджений наш проєкт гуманітарна допомога.

Допомогти українцям, які втратили житло і своє звичайне життя, отримати не просто новий дім для себе, а і можливість продовжувати жити, працювати, навчати своїх дітей в Україні, на своїй рідній землі, поруч зі своїми захисниками і рідними. Цим напрямком діяльності займається наш проєкт Маєток.

Дати нашим дітям шанс на нормальне майбутнє, глобально змінивши систему освіти в Україні, так, щоб вона відповідала кращим світовим стандартам і була доступна з будь-якої точки світу.

Все, що ми робимо спрямовано на сталий розвиток. Ми враховуємо сьогоденні виклики, але думаємо про майбутні покоління.

Image

Фонд офіційно включено
Національною соціальною сервісною службою України
до Реєстру волонтерів України

За номером 675 можна знайти інформацію у реєстрі

Фонд офіційно включено до

Реєстру волонтерів України

За номером 675 можна знайти інформацію у реєстрі
logo_parents_for_ua.png

Заполнитель

Зв’язатись з нами

Email: info@parentsforukraine.org

Телефон для співпраці

+38 067 818 80 01

+38 050 601 36 65

Заполнитель

Слідкуйте за нами в соцмережах

Copyright © БАТЬКИ ДЛЯ УКРАЇНИ 2023. Всі права захищені.

Search

Змінити мову

Виберіть свою мову