This image for Image Layouts addon


Благодійна програма “БАТЬКИ ДЛЯ УКРАЇНИ”

програма, яку розробила і затвердила Громадська організація «Українська асоціація сертифікованих Бухгалтерів І Аудиторів» (УАСБА), спрямована на збір коштів (благодійних внесків) і надання за рахунок цих коштів допомоги тим, хто її потребує.

Місія програми

Благодійна програма «Батьки для України» направлена на гуманітарні місії, головною з яких є будівництво швидковозводимого та комфортного житла у Західній Україні для біженців та тих, хто втратив житло у зв’язку з російською агресією, та щоденна гуманітарна допомога населенню та медзакладам.


Цілі програми

Дати будинок, а не тимчасовий притулок.

Швидке зведення модульного житла з легких збірно-розбірних конструкцій для коротко- та довгострокового розміщення біженців, евакуйованих, внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО), що буде забезпечено опаленням, водопостачанням, каналізацією та включатиме об’єкти соціально-побутового обслуговування (пральня, перукарня, пункти надання домедичної/медичної, психологічної допомоги).

Дати можливість дітям продовжувати вчитися.
Ми хотіли б забезпечити відновлення навчального процесу для дітей, які втратили не тільки дахи над головою, а й дитячі садки та школи. Сприяти якнайшвидшій соціальній адаптації сімей біженців з дітьми.

Дати роботу, а не постійну гуманітарну допомогу.

Створення робочих місць безпосередньо на території такого житла – як у сфері обслуговування його мешканців, так і в організованому виробництві конструкцій, комплектуючих для подальшогобудівництва інших місць розміщення.

Зупинити потік біженців за кордон.

Ми хочемо, щоб українці не виїжджали за кордон, хочемо допомогти перечекати важкі часи тут та працювати над відновленням нашої країни. Ми хотіли б хоча б на йоту знизити навантаження на європейські країни через цю проблему, хочемо, щоб українські діти могли зростати в гідних умовах навіть у воєнний час

Ми хочемо подбати про житло та роботу тих жінок з дітьми, які обов'язково повернуться в Україну після війни, але деякий час не зможуть повернутися до зруйнованих російськими окупантами домівок.Вкладка Житло для переселенців

Гуманітарна допомога 

Організація збору та доставки гуманітарної допомоги з країн ЄС (одяг, продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти) та передача всього необхідного сім'ям, які постраждали від військової агресії РФ.

Швидке зведення житла

Швидке зведення модульного житла з легких збірних конструкцій для тимчасового (коротко- та довгострокового) для розміщення вимушено переміщених осіб, що буде забезпечено опаленням, водопостачанням, каналізацією та включатиме об’єкти соціально-побутового обслуговування (пральня, перукарня, пункти надання домедичної і медичної, психологічної допомоги)

Image

Фонд офіційно включено до
Реєстру волонтерів України

За номером 675 можна знайти інформацію у реєстрі

Фонд офіційно включено до

Реєстру волонтерів України

За номером 675 можна знайти інформацію у реєстрі
logo_parents_for_ua.png

Слідуй за нами

Змінити мову

Виберіть свою мову

Copyright © БАТЬКИ 2022. Всі права захищені.

Search

Змінити мову

Виберіть свою мову