Гуманітарна допомога для переселенців

З 24 лютого 2022 року життя кожного українця змінилось назавжди - в наш дім прийшов агресор, який ставив собі на меті стерти з лиця землі українців, як націю. Через постійні атаки ворога, коврові бомбардування та ракетні обстріли по мирним містам України постраждало і продовжує страждати дуже багато населених пунктів. Сотні тисяч людей були вимушені покинути свої домівки, і змінити місце проживання для того, щоб зберегти своє життя і життя своїх дітей.
З перших днів війни, наш фонд підтримує переселенців з різних куточків України, які обрали своїм тимчасовим місцем проживання місто Дніпро. 
На сьогоднішній день, ми спільно з Херсонською ОВА підписали меморандум допомоги, згідно з яким наш Благодійний фонд, на постійній основі, допомагає підтримувати херсонців, які зараз знаходиться у місті Дніпро та області.
На початку повномасштабного вторгнення, для підтримки мешканців Харківщини, ми також відкрили склад у Харкові, і робили доставку продуктів до всіх районів міста, включаючи тяжкі райони Салтівки. Згодом ми організували розвезення продуктів до населених пунктів Харківської області, які потерпали від обстрілів, а також доставляли і доставляємо допомогу до селищ на кордоні воєнних дій, в радіусі 15-30 км.
На постійній основі ми підтримували і продовжуємо підтримувати міста і села Донецької, Луганської та Херсонської областей.
Спільними зусиллями з нашими партнерами ми шукаємо, закупаємо і доставляємо із Європи медичні товари, які потребують лікарні. Медичні заклади Харківської, Донецької та Луганської області отримали і продовжують отримувати обладнання, медикаменти та перев’язувальні матеріали, які дуже необхідні на постійній основі. 
Наша діяльність змінюється згідно ситуації на фронті і ми коригуємо надання нашої допомоги, відповідно до викликів сьогодення. Для того, щоб допомагати людям, яким це зараз потрібно найбільше, ми залучили весь свій ресурс, та ресурс наших партнерів. На даний момент наш фонд концентрує всі свої зусилля на допомозі деокупованим та прифронтовим територіям усіх областей, де були, або ще йдуть бойові дії. Ми продовжуємо підтримувати населені пункти, в яких залишаються люди, та забезпечувати їх продуктами харчування, медикаментами, засобами гігієни і теплими речами. 
Щоб слідкувати за нашою діяльністю, долучайтесь до наших соціальних мереж:

Можете надати допомогу?

Якщо ви хочете співпрацювати з нами, вести окрему гілку допомоги або у вас є можливість надати допомогу продуктами, медикаментами, або засобами гігієни, звертайтесь з пропозиціями партнерства до Керівника гуманітарного напрямку:

Бажаєте допомогти програмі?

Гроші, які ви донатите в фонд будуть використані на логістичні витрати, закупку необхідних продуктів, медикаментів та  медичного обладнання, засобів гігієни та теплих речей для людей, які постраждали внаслідок російської агресії.

Як отримати допомогу?

На даний момент в місті Дніпро ми виконуємо гуманітарну місію “Херсонці разом”  спільно з Херсонською ОВА.
Для того, щоб отримати допомогу заповніть форму реєстрації на отримання гуманітарної допомоги ВПО з Херсонщини, які перебувають у м.Дніпро.
Форма реєстрації заповнюється 1 раз. За умовами державної допомоги, кожен продуктовий пакет розрахований на 1 особу та видається кожному члену родини за наявності довідки ВПО у кожного члена родини і прописки Херсонської області. Допомога видається 1 раз на місяць. Після реєстрації наші волонтери зв’яжуться з вами і повідомлять всі деталі про день, місце та час видачі допомоги. 
Якщо ви вже зареєструвалися і отримали допомогу, будь-ласка, не заповнюйте форму повторно. Просто чекайте на наш дзвінок.

Контакти

1. Якщо ви не маєте можливості заповнити форму на отримання допомоги, вам допоможуть:
Вікторія +38(067)-818-80-01
2. По питанням партнерства, співпраці або, якщо в вас є питання щодо логістики, доставки гуманітарного вантажу, забезпечення продуктами/одягом організованих штабів для переселенців, а також, якщо ви можете допомогти медикаментами, продуктовими наборами, засобами гігієни, звертайтесь до Керівника гуманітарного напрямку:
Image
Фонд офіційно включено

За номером 675 можна знайти інформацію у реєстрі
Фонд є неприбутковою організацією
Інформація з Реєстру неприбуткових установ та організацій

Фонд офіційно включено до

Реєстру волонтерів України

За номером 675 можна знайти інформацію у реєстрі

Фонд є неприбутковою організацією

logo.png

Зв'язатись з нами

Слідкуйте за нами в соцмережах

Copyright © БАТЬКИ ДЛЯ УКРАЇНИ 2024. Всі права захищені.

Search

Змінити мову

Виберіть свою мову