Партнери фонду

Дякуємо всім, хто надає допомогу українцям
Надсилання допомоги безпосередньо в міста України

«Sunflower Scotland»

Добровільне об’єднання, яке відправило 114 тонн допомоги безпосередньо з Единбурга до міст України. Його організували шотландські волонтери з сім’ями в Україні. Це сини та дочки, які допомагають двоюрідним сестрам, мамам, бабусям і дідусям, племінницям і племінникам. Місцеві громади по всій Шотландії дуже щедро відгукнулися на їхній заклик. Багато сімей пожертвували їжу та речі першої необхідності, а також як волонтери допомагали завантажувати вантажівки.
Поки Україна бореться за своє виживання, наш моральний обов’язок – підтримувати невинних людей. «Sunflower Scotland» збирає продукти оптом, щоб задовольнити підвищений попит. Вони закликали британські харчові підприємства пожертвувати (або продати зі щедрою знижкою) різні види їжі:
 • Сухі корми: макарони, рис, борошно, крупи, сухий суп тощо.
 • Консерви;
 • зневоднена їжа;
 • Кемпінгове харчування;
 • Дитячі суміші, дитяче харчування;
 • Їжа без глютену та лактози.

Відмінність «Sunflower Scotland» в тому, що вони відправляють вантажівки з допомогою до Львова в Україну, а не до Польщі. Дороги далі на схід небезпечні для вантажівок. Допомогу перевантажують у менші фургони та розсилають у міста, які її найбільше потребують. Оскільки «Sunflower Scotland» є асоціацією волонтерів, адміністративних зборів немає. Усі пожертви використовуються або на заправку вантажівок, або на закупівлю їжі.

Гуманітарна криза загострюється безпрецедентними темпами, магазини спорожніли або знищили. Люди, які застрягли в містах України, терміново потребують їжі.

«Sunflower Scotland» — це асоціація волонтерів, організована відповідно до правил Шотландської ради волонтерських організацій (SCVO).
УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ СЕРТИФІКОВАНИХ БУХГАЛТЕРІВ І АУДИТОРІВ

Українська асоціація сертифікованих Бухгалтерів І Аудиторів

Українська асоціація сертифікованих бухгалтерів і аудиторів – це всеукраїнська організація, яка згуртувала навколо себе понад 2500 фахівців бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту. Члени УАСБА – це головні бухгалтери, фінансові директори, викладачі, бухгалтери-аналітики, фахівці фінансової сфери потужних українських підприємств.
УАСБА надає допомогу в організації та аудиті діяльності фонду. Усі фінансові та матеріальні потоки суворо контролюються фахівцями, а також формується звітність.

Діяльність УАСБА базується на дотриманні професійних вітчизняних, європейських та світових стандартів і принципів, дотриманні етичних норм та повному виконанні вимог Кодексу МФБ.

А ще - у нас зібралися ті, хто хочуть досягти значно більшого, ніж підтвердження стереотипу бухгалтера-жінки бальзаківського віку у великих окулярах, суворому костюмі та консервативною зачіскою або ж лисуватого дядечка із купою паперів на столі, невпевненим поглядом з-під лоба та нервовими рухами.

Семінари, тренінги, майстер-класи, програми міжнародної сертифікації і просто веселий, щирий та дружній колектив, об’єднаний спільними інтересами – це УАСБА.
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури (ПДАБА)

Придніпровська державна академія будівництва та архітектури (ПДАБА)

Заснована 23 березня 1930 року.
Академія має IV рівень акредитації.
Член Всесвітньої асоціації університетів IAU (ЮНЕСКО) (1997), член Всесвітньої асоціації франкомовних університетів AUF (2006).

Академія бере участь у таких етапах розробки проекту:

 • Складання технічного завдання.
 • Розробка ескізного проекту.
 • Розробка архітектурних рішень.
 • Розробка конструктивних рішень.
 • Дизайн проект.
 • Розробка інженерної документації.

Матеріально-технічна база: парк унікального обладнання та експериментальних установок та стендів для проведення наукових досліджень, понад 738 ПЕОМ, 6 лінгафонних кабінетів, бібліотека (понад 600 тис. екземплярів).

Міжнародна діяльність у Наддніпрянській державній академії будівництва та архітектури здійснюється за напрямами:

 • Інформаційне забезпечення Академії на міжнародному рівні та в міжнародних організаціях.
 • Пошук партнерів, підготовка та укладання договорів про співпрацю із закордонними ВНЗ та організація роботи з ними.
 • Робота з посольствами та консультантами закордонних держав з питань спрямування закордонних громадян на навчання до ПДАБА.
 • Координація участі різних підрозділів Академії у міжнародних загальноосвітніх та наукових програмах, симпозіумах та конференціях;
 • підготовка інженерних кадрів інших країн.
OZ Podaj ďalej z Prešova

OZ Podaj ďalej z Prešova

Якщо ви коли-небудь думали про те, щоб позбутися купи старих, але добре збережених речей, щоб допомгти куму-небудь, то це  — правильний вибір.
У нашому OZ Podaj ďalej z Prešova  ми стежимо за тим, щоб речі проходили або передавались людям, яким це дійсно потрібно. Пожертвований одяг, їжа або фінансові внески потрапляють у руки людей, які потребують допомоги, лікарень чи навіть притулків.
P&G (Procter & Gamble)

P&G (Procter & Gamble)

Робити кожен день більш ніж звичайним
Наші бренди користуються довірою в мільйонах віталень, кухонь, пралень і ванних кімнат і передаються з покоління в покоління. Ми — люди, що стоять за брендами, яким ви довіряєте, і прагнемо покращувати життя людей невеликими, але значущими способами щодня.
P&G (Procter & Gamble)

Help Ukraine Center

Українські підприємці відкрили волонтерський складський центр, куди можуть надсилати гуманітарну та медичну допомогу з усього світу.
Image

Фонд офіційно включено до
Реєстру волонтерів України

За номером 675 можна знайти інформацію у реєстрі

Фонд офіційно включено до

Реєстру волонтерів України

За номером 675 можна знайти інформацію у реєстрі
logo_parents_for_ua.png

Слідуй за нами

Змінити мову

Виберіть свою мову

Copyright © БАТЬКИ 2022. Всі права захищені.

Search

Змінити мову

Виберіть свою мову