Маєток - швидкомонтоване житло для українців, які втратили свій дім, через дії окупантів

Сьогодні, внаслідок російської агресії, лише за офіційними даними, більше 8 мільйонів людей, були вимушені покинути свої домівки.

Частині з них вже нема куди повертатись, бо їх місто було повністю знищено російськими загарбниками або ще знаходиться під окупацією.

Ми створили проєкт «Маєток» для того, щоб допомогти українцям, які втратили все, що мали, отримати окреме житло та нормальне життя тут в Україні.

Наші будинки:

  1. Модульні - їх площу можна збільшувати та збудувати великий дім для своєї родини після війни
  2. Збірно-розбірні - в будь-який момент їх можна розібрати та зібрати на новому місці
  3. Достойне житло - повноцінний дім, в який хочеться повертатись

Ми прагнемо не тільки дати людям дах над головою, а збудувати повноцінне місто, з місцями загального призначення, де люди зможуть обслуговуватись, навчати своїх дітей і працювати. Ми хочемо, щоб українські діти могли зростати в гідних умовах навіть у воєнний час.

Так, як для нас основою є сталий розвиток, ми завжди, вирішуючи поточні задачі, думаємо про майбутні покоління, і тому не будуємо наші Маєтки з пластику, або інших не екологічних матеріалів. Основа наших будівель - деревина, та інші екологічні матеріали, які не шкодять здоров’ю людини, а в майбутньому їх можна переробити, при потребі.

Про проєкт

Маєток це проєкт забудови міста для переселенців, який включає житлові мобільні будинки з санвузлом, кухнею, спальнею, та об’єкти соціально-побутового обслуговування (продовольчий магазин, продуктовий і продовольчий склад, пральня, перукарня, пункти надання медичної та психологічної допомоги, паркінг, дитячий клуб, дитячий майданчик).

Житловий будинок має все необхідне для комфортного проживання, а також підключається до всіх комунікацій - водопостачання, каналізації, електропостачання.

Будинки енергоощадні – відповідають всім сучасним стандартам.

Передбачена модифікація для людей з інвалідністью.

Гарантія експлуатації не менше 20 років.

Маєтки виготовлені з екологічних матеріалів, основою яких є деревина.
Image

Місія програми

1. Ми прагнемо, щоб українці, які хочуть жити і будувати своє життя в Україні, не шукали прихистку будь-де по світу, а отримали можливість залишитись в своїй країні, поряд зі своєю сім’єю і захисниками, які одного дня повернуться в свої родини з перемогою.

2. Забезпечити постійним житлом людей, які втратили дах над головою внаслідок бойових дій. Це не тимчасовий притулок, а повноцінний окремий будинок - з сантехнікою, меблями, світловими приладами.

3. Допомогти переселенцям з соціалізацією, через надання робочих місць безпосередньо на території такого житла – як у сфері обслуговування його мешканців, так і в організованому виробництві конструкцій та комплектуючих для подальшого будівництва таких самих міст в інших місцях.

Принципи, за якими ми будуємо наші маєтки

Модульні

Наші будинки модульні. Якщо в майбутньому ви захочете збільшити площу будівлі, щоб побудувати більший дім для вашої родини, це можна зробити за рахунок додавання нових модулів. Ми будуємо їх так, щоб в них хотілось жити. Врахована кожна деталь. Ми хочемо, щоб людям, в наших Маєтках було комфортно і затишно, як вдома.

Збірно-розбірні та мобільні

Наші Маєтки мають конструкцію, яка дозволяє розібрати, перевезти і знову зібрати Маєток на новому місці. Якщо після перемоги ви захочете забрати свій новий дім на деокуповану територію, туди, де ви жили раніше, де залишились ваші найприємніші спогади - це можливо зробити. Дім легко перевозити. Один модуль вміщується в одну фуру.

Гідне житло

Наші Маєтки це окремий дім, а не формат комунальної квартири або блочного житла. Будинки мають все необхідне для комфортного, довгострокового проживання, стійкі до різних погодних умов. Готові для підключення комунікацій. Ми використовуємо такі матеріали (деревину) і технології, що всередині створюється затишна атмосфера власного дому, в якому хочеться жити у довгостроковій перспективі. Це місце де почуваєш себе як вдома, місце, куди хочеться повертатись.

Генеральний план містечка

Image

*Схема розробляється окремо під кожен проєкт, так як залежить від виділеної площі та місцевості

Схема типового будинку

Image

Як отримати допомогу?

На даний момент ми проводимо переговори з Камʼянською міською радою про надання нам землі для забудови першого містечка. Забудова почнеться з березня 2023 року. Для того, щоб подати заявку на отримання житла зверніться до Камʼянської міської ради.

ЯКЩО ВИ ПРЕДСТАВНИК МІСЬКОЇ ВЛАДИ І ХОЧЕТЕ ПОБУДУВАТИ ТАКЕ МІСТЕЧКО ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ В СВОЄМУ МІСТІ:

Звʼяжіться з нами:

Email: info@parentsforukraine.org

Телефон: 
+38 067 818 80 01
+38 050 601 36 65

Ви можете допомогти програмі

Image
Фонд офіційно включено

За номером 675 можна знайти інформацію у реєстрі
Фонд є неприбутковою організацією
Інформація з Реєстру неприбуткових установ та організацій

Фонд офіційно включено до

Реєстру волонтерів України

За номером 675 можна знайти інформацію у реєстрі

Фонд є неприбутковою організацією

logo.png

Зв'язатись з нами

Слідкуйте за нами в соцмережах

Copyright © БАТЬКИ ДЛЯ УКРАЇНИ 2024. Всі права захищені.

Search

Змінити мову

Виберіть свою мову