Медична допомога лікарням та польовим шпиталям

З самого початку роботи нашого Благодійного фонду ми намагались допомагати там, де це потрібно найбільше. З лютого 2022 року росіяни активно обстрілювали Харків та область. Ми одразу відкрили склад у Харкові, і робили доставку продуктів та медикаментів до всіх районів міста, включаючи тяжкі райони Салтівки, яка на початку повномасштабної війни постійно знаходилась під ворожими обстрілами. 

Згодом ми організували розвезення продуктів та медикаментів, до населених пунктів Харківської області, які потерпали від обстрілів. Ми збирали від партнерів і закупали самостійно жарознижувальні, болезаспокійливі та перев’язувальні матеріали й розподіляли по лікарням Харкова та області, які допомагали людям, постраждалим від російської агресії. Ми також закупали медикаменти, які можна було отримати без рецепта та розвозили людям, які просто не мали доступ до необхідних ліків.

Наш Благодійний фонд базується в місті Дніпро. Так вже сталося, що Дніпро став хабом і надійним тилом, для всіх східних і південних областей, які зазнали агресії - Харківщина, Луганщина, Донеччина, Запоріжжя та Херсонщина. За весь час роботи нашого фонду в залежності від того, як змінювалась ситуация кожен з цих напрямів потребував більшої або меншої допомоги, і ми корегували відправку медикаментів та перевязувальних матеріалів відповідно до ситуації.

Після того, як ЗСУ звільнили Харківську область наш Фонд зосередився на допомозі польовим шпиталям у Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях. Ми на постійній основі відправляємо нашими волонтерами перев’язувальні матеріали, дезінфікуючі засоби та медикаменти в ті місця, де зараз, через постійні бойові дії, найгостріша потреба.

Ми також активно розвиваємо напрям діяльності з медичним обладнанням, якого зараз вкрай не вистачає нашим лікарням. Ще з березня 2022 року ми знайшли нашого першого партнера, який передав нам медобладнання, медичні ліжка, пересувальні підйомники та вертикалізатори для важкохворих, які ми передавали в лікарні Харківської області, поки вони були під постійними обстрілами.

У грудні 2022 року у нас з’явився ще один партнер, який вже зараз на постійній основі передає нам медобладнання з Німеччини - це функціональні ліжка, матраци, постільна білизна, милиці, ролатори, візки для людей з обмеженими можливостями, дитячі ліжка, апарати УЗД, медичні штативи, та інше медобладнання, медикаменти та засоби гігієни. На даний момент ми розподіляємо цю допомогу в клініки Дніпра та Дніпропетровської області, які рятують життя нашим захисникам.

Ми готові розширити нашу діяльність і допомагати більшій кількості лікарень та польових шпиталів. Якщо ви перебуваєте в Європі і у вас є можливість співпрацювати з клініками, які можуть надавати нашій країні медобладнання, яке нам зараз вкрай необхідне, будемо дуже раді співпраці в цьому напрямку.

МОЖЕТЕ НАДАТИ ДОПОМОГУ?

Якщо ви хочете співпрацювати з нами, вести окрему гілку допомоги або в вас є можливість надати допомогу медобладнанням, медикаментами, дезінфікуючими засобами або засобами гігієни, звертайтесь з пропозиціями партнерства до Керівника гуманітарного напрямку:

БАЖАЄТЕ ДОПОМОГТИ ПРОГРАМІ?

Гроші, які ви донатите в фонд будуть використані на логістичні витрати, закупку необхідних продуктів, медикаментів та  медичного обладнання, засобів гігієни та теплих речей для людей, які постраждали внаслідок російської агресії
Щоб слідкувати за нашою діяльністю, долучайтесь до наших соціальних мереж:
Image
Фонд офіційно включено

За номером 675 можна знайти інформацію у реєстрі
Фонд є неприбутковою організацією
Інформація з Реєстру неприбуткових установ та організацій

Фонд офіційно включено до

Реєстру волонтерів України

За номером 675 можна знайти інформацію у реєстрі

Фонд є неприбутковою організацією

logo.png

Зв'язатись з нами

Слідкуйте за нами в соцмережах

Copyright © БАТЬКИ ДЛЯ УКРАЇНИ 2024. Всі права захищені.

Search

Змінити мову

Виберіть свою мову