Отримай завжди актуальну професію разом з нашим Благодійним Фондом

Після початку повномасштабної війни проти нашої країни дуже багато людей були змушені змінити своє місце проживання та переїхати в більш безпечні місця, щоб зберегти свої життя та життя своїх дітей. Людям довелося буквально починати все спочатку у новому місці. 

Ми розуміємо, що зараз ще дуже багато українців залишились без роботи і хочемо допомогти нашим людям, бо знаємо, що бути українцем це означає не опускати руки навіть у надважкі для себе часи. 

Наш Благодійний фонд у рамках програми “Освіта” надає можливості тим українцям, яких не спиняють ніякі труднощі, хто не дивлячись ні на що, хоче працювати, навчатись і розвиватись.

Наразі ми розпочали співпрацю з освітнім центром Елькон, який з 2004 року готує фахівців у галузі фінансового, управлінського та бухгалтерського обліку, допомагає здобути новий фах, підвищити кваліфікацію та готує до міжнародної сертифікації бухгалтерів, аудиторів та інших спеціалістів фінансової сфери.

З березня 2023 року ми, сумісно з освітнім центром “Елькон”, розпочали набір на курс з Бухгалтерського обліку, який допоможе всім українцям, які цього бажають, отримати повноцінну і завжди актуальну професію. Курс буде корисний як початківцям, які прагнуть отримати новий фах і почати працювати бухгалтером з ФОПами, або на фірмі, так і спеціалістам, які вже працюють у професії. 

Після закінчення цього курсу ви зможете самостійно працювати бухгалтером.

Старт курсу 23 квітня 2023 року.

Повна вартість курсу – 8 000 грн. Для всіх українців 50% вартості компенсує наш Фонд, тобто ви зможете отримати повноцінну, нову та завжди актуальну професію всього за 4000 грн.

Заповнюйте форму нижче, менеджер зв’яжеться з вами і допоможе отримати знижку та відповість на всі запитання.

Цей курс схвалено УАСБА – Українською асоціацією сертифікованих бухгалтерів та аудиторів.
Image
Фонд офіційно включено

За номером 675 можна знайти інформацію у реєстрі
Фонд є неприбутковою організацією
Інформація з Реєстру неприбуткових установ та організацій

Фонд офіційно включено до

Реєстру волонтерів України

За номером 675 можна знайти інформацію у реєстрі

Фонд є неприбутковою організацією

logo.png

Зв'язатись з нами

Слідкуйте за нами в соцмережах

Copyright © БАТЬКИ ДЛЯ УКРАЇНИ 2024. Всі права захищені.

Search

Змінити мову

Виберіть свою мову